Avcılar Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat

ünlü iç mimarlar

ünlü iç mimarlar

Günümüzde artık kimse evlerinin ofislerinin dekorasyonunu kendi yapmamaktadır. Bu içler için profesyonel eğitim almış gerçekten yaptığı işlerle ödül alan birçok Ünlü İç Mimar bulunmaktadır. Bunları saymak gerekir ise başta ödül alan Ahmet Güneş’ten bahsetmek gerekir; İzmir doğumlu olan ve daha çok Osmanlı zamanı ve geçmiş tarihlerde ki mistik havayı günümüze kusursuz bir şekilde aktarım yaparak […]

08 Aralık 2016 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Günümüzde artık kimse evlerinin ofislerinin dekorasyonunu kendi yapmamaktadır. Bu içler için profesyonel eğitim almış gerçekten yaptığı işlerle ödül alan birçok Ünlü İç Mimar bulunmaktadır. Bunları saymak gerekir ise başta ödül alan Ahmet Güneş’ten bahsetmek gerekir; İzmir doğumlu olan ve daha çok Osmanlı zamanı ve geçmiş tarihlerde ki mistik havayı günümüze kusursuz bir şekilde aktarım yaparak insanları o havaya sokmayı çok güzel başarmıştır.

 

İmza attığı Muhteşem yüzyıl dizisi, Öyle bir geçer zaman ki dizisi, Fetih 1453 gibi dizilerde yaptığı ince dokunuşlar ile ödül kazanmayı hak etmiştir. Bunun yanında Kerim Çarmıklı gelmektedir. İstanbul taksimde butik tarza bir ofisi bulunan ve Modern havayı yaşatan, kişiye özel mobilya tasarımları ile gündeme damgasını vurarak ön plana çıkmıştır. Lüks yaşam ve moderni bir ortamda sunan kaliteli işlerin yapılması ile gündemdedir.

 

           Ünlü İç Mimarlar arasında olan; Zeynep Fadıllıoğlu dünyada ki ilk bayan cami iç tasarımını yapan kadın olarak ön plana çıkmıştır. Şakirin Camii’nin iç tasarımını yapmıştır. Daha çok büyük yapıtların tasarımı ile adını duyurmuştur. Bunlara eş olarak yüzme havuzu, restoran gibi alanlarda da kendi tasarımlarını göstermiştir. Şafak çak ise; adını İslami değerlere uygun yaptığı tasarımlar ile söz ettirmiştir.

 

Bunlar; Namaz kılınacak desirin uzaktan kumanda ile müdahale edilmesi, ledli namaz halı gibi tasarımlar ile ön plandadır. Hülya Döşer; geniş metrekareli konutlara imza atarak birçok ünlüye sunduğu hizmetlerin kalitesi ile gündemde bulunmaktadır. Birçok dergide röportajları ve sunumları görülmektedir. Mahmut Anlar; Geomim adı ile anılmaktadır. Kurumsal bir firma olup büyük otel çalışmaları yapılmaktadır. Yazlık alanlarda ki tasarımları ön planda olmaktadır.

 

           Ünlü İç Mimarlar arasında olan; Dara Kırmızıtoprak ise büyük alalarda adını duyurmaktadır. Alış veriş merkezleri, Belediyeler, Yalılar gibi Rezidans gibi mekânların tasarımlarını yaparak adını duyurmaktadır. Hasan Mingü; yılların vermiş olduğu tecrübe ile büyük alanlarda spa otel gibi mekânların tasarımlarını yaparak güzel iç açıcı tasarımlarını sunmuştur. Mustafa Toner de aynı mekân yapımlarında adını duyurmaktadır. Restoran, clup, otel gibi mekânlara yaşan vermektedir.

 

Bu tarz adını duyuran isimlerin güzel işler çıkarttığı sosyal paylaşım sitelerinden takip ederek işlerini görmek mümkün. Sizlere uygun tasarımları ile hepsi güzel tasarımlara imza atmıştır. Bu isimlerin projelerine bakıp nasıl işler çıkardıklarını görebilirsiniz. Hepsi kendi dalında gerçek emek sunup ortaya güzel işlerin çıkartıldığı ofislere sahiptirler.

Yorumlar kapatıldı.

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül
Genel