Avcılar Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat

Sedat Atilla İle Gündemi Değerlendiren Bakan Çelik

Sedat Atilla İle Gündemi Değerlendiren Bakan Çelik

Sedat Atilla ve gündeme dair yorumlar yapan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in ziyareti bugün çok konuşuluyor. Bildiğiniz gibi bakan Çelik tarafından geçtiğimiz günlerde ziyaret edilen usta gazeteci Sedat Atilla, bizzat bu röportaj için alt yapı hazırlamış ve kendi içinde yoğun bir çalışmaya dahil olmuş. Kaliteli ve nitelikli haberlerin, güncel yeniliklerin ve ihtiyaçlara yönelik […]

11 Mart 2017 Cumartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Sedat Atilla ve gündeme dair yorumlar yapan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in ziyareti bugün çok konuşuluyor. Bildiğiniz gibi bakan Çelik tarafından geçtiğimiz günlerde ziyaret edilen usta gazeteci Sedat Atilla, bizzat bu röportaj için alt yapı hazırlamış ve kendi içinde yoğun bir çalışmaya dahil olmuş. Kaliteli ve nitelikli haberlerin, güncel yeniliklerin ve ihtiyaçlara yönelik her türlü çözümün online olarak bizlere ulaştırması için yeni röportajları anlık olarak ulaştıran 40 yıllık gazeteci Sedat Atilla, bakan Çelik ile ilgili görüşmesini detaylı olarak yazdı ve karşımıza çıkardı. Peki ama neler konuşuldu? Röportaj başlıklarında, Şanlıurfa sorunları, Şanlıurfa referandum sonucu, Şanlıurfa Referandum tahminleri, referanduma evet Şanlıurfa gibi pek çok detay çıktığını söyleyebiliriz. İsterseniz gelin farklı başlıklar ile durumu değerlendirmeye alalım. Şanlıurfa referanduma evet diyor ve bu sayede şehirde yapılan yatırımlar çok daha hız kazanmaya devam ediyor. Şehre büyük bir ilerleme dahil eden ve oldukça yeni seçenekleri ortaya çıkaran fırsatlara bakarsanız, daima pozitif şeyleri görebilirsiniz. Çünkü Şanlıurfa referandum konusunda oldukça pozitif ve evet diyerek bütün bu seçenekleri ön plana çıkarmaya devam edecek.

 

Terör Bitiyor Mu?

            Terörü artık kökünden kesinlikle bitirecek olan Bakan Çelik, teröre dair son dönemlerde ön plana çıkarılan birbirinden farklı çözümleri sizlere sunmaya devam ediyor. Çünkü yıllardır terör ile pazarlık yapılıyor ve sonuçlar genellikle ya olumsuz oluyor, ya da son dönemde çeşitli sorunlar baş gösteriyor. Geçtiğimiz yıl bu konuda bizi oldukça yoran bir yıl oldu ve yeni ana yasa paketi ile ilgili güncellemeleri ön plana çıkaran seçenekler de özverili bir dil ile ulaşması gerekirken, terör örgütleri ve farklı ülkelerden ciddi tepkiler gördü. Bu yüzden referandum ardında şayet pozitif bir şekilde her şey olumlu ilerlerse, terör ile ilgili çok ciddi adımların olduğunu vurgulayan Bakan Çelik, bu konuda önemli ve yenilikçi bir adım atarak, ihtiyaçlara yönelik çözümleri çok daha seri bir dil ile çözeceklerini ve referandum ile ilgili olarak Şanlıurfa referandum sonuçlarının çok iyi geçeceğini söyledi. Güncel haberlere daha hızlı ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin.

 

Yorumlar kapatıldı.

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül
Genel