Avcılar Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat

Samsung Galaxy Note 6 Ne Zaman Çıkacak? Fiyatları – Özellikleri Ve Çıkış Tarihi, Fiyatı

Samsung Galaxy Note 6 Ne Zaman Çıkacak? Fiyatları – Özellikleri Ve Çıkış Tarihi, Fiyatı

Samsung Galaxy Note 6 ne zaman çıkacak ve fiyatları ne olacak çok merak ediliyor. Modelin çıkış tarihi, özellikleri ve fiyatı ile ilgili tüm cevaplar Ajanshaber.com’da.

23 Mart 2016 Çarşamba - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Samsung’un Note 5 modeli henüz yeni çıkmış olmasına rağmen Samsung Galaxy Note 6 modeli hakkında akıllarda birçok soru işareti var. Firmanın henüz tanıtmadığı Note 6 ne zaman çıkacak? Önceki Note modelleri ile büyük satış rakamlarına ulaşan Samsung firmasının Note 6 modelinden önce Galaxy S7 modelini çıkartacağı biliniyor. Fakat yine de Note 6 özellikleri çok merak ediliyor. Modelin çıkış tarihi hakkında herhangi bir açıklama yapmamış olan teknoloji firmasına yöneltilen birçok soru var. Samsung Note 6 fiyatları konusunda bilgi edinmek için Ajanshaber.com’u takip edebilirsiniz.

SAMSUNG NOTE 6 NE ZAMAN ÇIKACAK

Teknoloji firmasının bir an önce satışa sunması beklenen Note 6 modelleri hakkında şimdiden sorulan birçok soru var. Modelin ne zaman çıkacağı oldukça büyük bir merak konusu oldu. Note 5 mdeli daha yeni çıkmış olmasına rağmen, Galaxy Note 6 hakkında basına bilgiler sızmaya başladı. Sabırsızlıkla beklenen model ile ilgili ilk bilgiler Çin’den geldi. İddialara göre Galaxy Note 6’da 6GB RAM özelliği bulunacak. Samsung firması bugünlerde Galaxy S7 ve S7 Edge modelleri ile ilgileri üzerine toplarken, teknoloji meraklılar Note 6 modeli hakkında bilgiler de almak istiyorlar. Çin kaynaklı haberlere göre Note serisinin daha önceki Galaxy Note serisi modellerinde olduğu gibi Galaxy Note 6 ‘da da başlıca özellikler olacak.

İddiaya göre Note serisi ekranları üç sene aradan sonra Galaxy Note 6 ile birlikte daha da büyüyecek. 5.8 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü ekrana sahip olacak Galaxy Note 6’nın Super AMOLED ekranında bu defa Slim RGB alt piksel diziliminin kullanılacağı belirtiliyor. Ayrıca Samsung firması daha önceki AMOLED ekranlarında PenTile ya da elmas piksel dizilimi kullandı. Bazı özellikleri böyle olması beklenen Samsung Galaxy Note 6 modeli ne zaman çıkacak sorusu ise henüz yanıtlanmış değil. Fakat modelin çıkış tarihinin 2017 yılında olması bekleniyor.

SAMSUNG GALAXY NOTE 6 ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

Galaxy Note 6’nın dikkat çeken özelliklerinden biri kuşkusuz 6GB RAM olacak. 6GB RAM mobil dünyasında ilk defa dillendirilmiyor. Daha önce Huawei P9’da da 6GB RAM’in kullanılacağı iddia edildi. Galaxy Note serisinde RAM değeri her zaman dikkat çeken bir özellik oldu. Dolayısıyla Galaxy Note 6’da 6GB RAM görmek sürpriz olmayacaktır. 64GB/128GB UFS 2.0 teknolojisine sahip dahili depolama Galaxy Note 6’da yer alacak kesin özellikler arasında yer alıyor. Daha gelişmiş bir S-Pen kalemin Galaxy Note 6’da bizleri beklediğini görüyoruz. Yeni S-Pen kalem 1024 basınç nokta özelliği sayesinde daha kolay çizim ve yazı yazmayı mümkün hale getirecek. 1024 seviye basınç hassasiyetli kalem daha önce Surface Pro 4’ta karşımı çıktı. Beş eksenli Super OIS Plus özellikli 12MP arka kamera, Snapdragon 820, Exynos 8890, microSD kart desteği Galaxy Note 6’da yer alması muhtemel diğer özellikler olacak. Samsung Galaxy Note 6 fiyatları konusunda da henüz belirlenmiş bir fiyat yok fakat bir önceki model olan Note 5 2300 – 3000 fiyatları arasında olduğu için Note 6’nın da bu civarda fiyatlara sahip olması bekleniyor.

Kaynak: Ajans Haber

KAYNAK : http://www.ajanshaber.com/samsung-galaxy-note-6-ne-zaman-cikacak-haberi/341753

Yorumlar kapatıldı.

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül
Genel