Avcılar Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat

Pirelerden nasıl kurtuluruz?

Pirelerden nasıl kurtuluruz?

Kedi ve köpek gibi canlıların yaşadığı evlerde çok daha fazla görülen pireler, bu canlıların üzerinden insan bedenine kolayca sıçrayabiliyor. Zıplama özelliğine sahip bu canlıların çok sayıda türü var ancak evlerimizde ve hayvan bedenlerinde yer edinen pire türleri genellikle kan emen ve mikrop taşıyan, halsizlik yaratan pirelerdir.  Çok büyük zararlar vermez ancak insan sağlığı için zaman […]

22 Mayıs 2016 Pazar - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Kedi ve köpek gibi canlıların yaşadığı evlerde çok daha fazla görülen pireler, bu canlıların üzerinden insan bedenine kolayca sıçrayabiliyor. Zıplama özelliğine sahip bu canlıların çok sayıda türü var ancak evlerimizde ve hayvan bedenlerinde yer edinen pire türleri genellikle kan emen ve mikrop taşıyan, halsizlik yaratan pirelerdir.  Çok büyük zararlar vermez ancak insan sağlığı için zaman zaman daha olumsuz durumlar söz konusu hale gelebiliyor ve zayıflayan beden, mikropları çok daha kısa sürede ve kolay bir şekilde içerisine kabul ediyor. Pire ilaçlama çalışmaları ile birlikte bu zararlı canlılardan kurtulmak mümkün ancak bunun öncesinde sizlere biraz bilgi verelim istiyoruz.

Pirelerden Nasıl Kurtulursunuz?

Pire ilaçlama ve böcek ilaçlama işinde uzun süredir yer alan bir firmayız ve bugüne kadar müşterilerimize yalnızca uygulamalı olarak değil, teorik olarak da yardımcı olmaya özen gösterdik. Pirelerden kurtulmak isteyen dostlarımıza ne yapmaları gerektiğini bir kez daha anlatmak istiyoruz. Bu tür canlılar genellikle halı ve kilim gibi tüylü eşyalar üzerinde ve diplerinde daha kolay yaşam sürebiliyor ve üremeleri de çok daha kolay hale geliyor. Gün içerisinde üzerine çok sık basılan ve çok çabuk kirlenen halılar da haliyle daha kirli bir yapıya kavuşuyor. Sizler de halılarınızı ya da kilimlerinizi düzenli olarak yıkayarak, çırparak ve sert bir tarak ile tarayarak bu canlılardan biraz olsun kurtulabilirsiniz. Pire ilaçlama ya da benzer şekilde böcek ilaçlama ile birlikte elbette daha etkin bir çalışma söz konusudur ancak bireysel olarak da korunma yöntemleri tercih ediyorsanız halılarınızın temizliği ilk başta geliyor. Akabinde evlerinizde kedi ya da köpek gibi canlılar besliyorsanız eğer hayvanların bakımı ve daha da önemlisi tımarlanması gerekiyor. Yine sert ve etkili bir tarak ile ve yaşam alanlarınızdan daha farklı bir bölgede sizler de tımarlama işlemini yapabilir ve pirelerden uzaklaşabilirsiniz. Pire ilaçlama çalışmalarında ya da böcek ilaçlama çalışmalarında halılarınıza daha farklı bir müdahale yapıyoruz ve yalnızca halılarınıza değil, evin veya ofisin her bölgesine gerekli ilacı yerleştiriyoruz. Tek bir nokta ile sabit kalmak çok mantıksız bir çözüm çalışmasıdır ve bu şekilde hizmet veren firmalardan da yardım almanızı önermiyoruz. Pire ilaçlama veya böcek ilaçlama şeklinde aramalar yaparsanız eğer sizler de bu sektörde çok sayıda firma olduğunu görebilirsiniz ancak her firmadan aynı kaliteyi beklemek anlamsız olacaktır. Pire ilaçlama, gerçekten büyük hassasiyet gerektiren bir eylem ve çalışmadır, bu yüzden sahip olunan ekip de bu aşamada daha büyük önem taşıyor.

İlaçlama Sektöründe Bir Adım Öndeyiz!

Pire ilaçlama sektöründe rakiplerimize fark atmaya devam ediyoruz. Yaptığımız işi teorik bilgiden uzak bir şekilde yapmıyor ve bu işi derinlemesine takip ediyor, öğreniyoruz. Yaptığımız analizler ile birlikte yaşam alanlarınızdaki canlı türlerini daha net bir şekilde tespit edebiliyor ve bunun sonrasında gerekli müdahaleleri de çok daha kolay şekilde yapabiliyoruz. Böcek ilaçlama ve fare ilaçlama çalışmalarında da yine aynı hassasiyet ile karşınıza çıkıyor ve gerekenin çok daha iyisini yapıyoruz. Sizler de dilediğiniz an pire ilaçlama firmamızdan konu hakkında bilgi ve yardım alabilirsiniz. Haftanın her günü hizmet veren firmamız, dilediğiniz gün ve saatte sizleri ziyaret ederek yaşam alanlarınıza geliyor ve gerekli çalışmaları hassas bir şekilde yapıyor. Pire ilaçlama, böcek ilaçlama ve daha birçok farklı alternatif hizmet ile birlikte yaşam alanlarınızı dezenfekte eden firmamız, bu sektörün en iyi isimleri ile çalışıyor ve daha kurumsal bir kimlik ile sizlere hizmet veriyor.

Yorumlar kapatıldı.

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül
Genel