Avcılar Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat

Büyükyalı İstanbul Projesi

Büyükyalı İstanbul Projesi

İstanbul’un konut projelerinden en çok rağbet gören ve ilgi odağı olan birisi Büyükyalı İstanbul Projesi olmaktadır. Projede deniz , doğa ve kültürel yaşam üçlüsü ile mükemmel bir yaşam stili çizilmektedir. Konut olarak daire, ofis, dükkan gibi birçok konut tiplerine projede rastlarsınız. Geniş bir alana inşası düşünülen projede yaklaşık 560 kadar konut yapılması planlanmaktadır. Projenin tam […]

03 Ocak 2017 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

İstanbul’un konut projelerinden en çok rağbet gören ve ilgi odağı olan birisi Büyükyalı İstanbul Projesi olmaktadır. Projede deniz , doğa ve kültürel yaşam üçlüsü ile mükemmel bir yaşam stili çizilmektedir. Konut olarak daire, ofis, dükkan gibi birçok konut tiplerine projede rastlarsınız. Geniş bir alana inşası düşünülen projede yaklaşık 560 kadar konut yapılması planlanmaktadır. Projenin tam olarak bitim tarihi 2019 yılının aralık ayı gibi düşünülmektedir.

Proje kapsamında konut dışında komut içerisinde sağlanan olanaklar olarak sosyal olanaklar olarak şelale, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, kafe, adalar manzarası, süs havuzu gibi pek çok sosyal alan bulunmaktadır. Bina özelliklerine göz atacak olursak asansör, jeneratör, su deposu, yangın merdiveni, yük asansörü; bina içi ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu, merkez, ısıtma gibi özellikler bulunmaktadır.

Sevdiklerinizle Huzur Dolu Bir Yaşam Alanı

Mükemmel özellikler ile donatılması planlanan Büyükyalı İstanbul olarak proje kapsamında dahil olan pek çok özellik yaşam tarzınıza kalite katmaktadır. Proje tamamlandığında mükemmel bir yaşam alanı olarak karşımıza çıkması bekleniyor. Sevdiklerinizle huzur dolu bir yaşam alanı sizleri bekliyor. Denizle iç içe bir yaşam, daha çok sosyal yaşam ve pek çok zengin olanaklar sizler için düşünülüyor. Şehrin gürültüsünden tamamen uzak, doğa ve deniz ile yaşayabileceğiniz ve sosyal imkanlardan kopmadan yaşayabileceğiniz harika bir yaşam tablosu olarak proje karşımıza çıkıyor.

Kültür İle Yoğrulmuş Bir Yapı

Projenin dikkat çeken ve diğer projelerden ayrılan en önemli özelliklerinden biri de Büyükyalı semtinin eski bir köklü kültürel yapıya sahip oluşudur. Taşkent gibi önemli tarihi yerleşim yerlerinin olduğu yerde restorasyon çalışmalarıyla kültürel değerler olan yapılar da yenilenerek burası yaşam merkezi haline getirilmiştir. Böylece kültürle yoğrulmuş bir ortamda yaşam merkezi sağlanmaya çalışılmaktadır.

Deniz ve doğa dışında kültürel bir yaşam şekli olarak ta planlanan proje hayata geçirildiğinde mükemmel bir tablo karşımıza çıkacağa benziyor. Tarihi dokuyu her gün içimizde hissedeceğimiz, yeşil ve maviyi her gün demleyerek içimize çekeceğimiz bir ortamda yaşamak hayal olmayabilir. Projenin hayata geçirilmesiyle tüm bu hayaller gerçek olacaktır.

Yorumlar kapatıldı.

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül
Genel